Prva Gimnazija Zagreb Forum
Pozdrav,latinski riječnik update+povijest update!
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Broj posjeta:
Mesothelioma
Mesothelioma

Igranje u LAN-u

Prethodna tema Sljedeća tema Go down

Igranje u LAN-u

Postaj  Matija on ned svi 03, 2009 10:37 pm

Za sve one koji zele igrat igrice u multiplayeru ko u lanu, skinite sa ovog linka jedan programcic koji se zove hamachi : https://secure.logmein.com/products/hamachi/list.asp
Zatim se pridruzite nasoj mrezi koja se zove Prva gimnazija, a password je prva1. Ovaj ce sada dio biti malo zeznutiji za vas koji ne znate uopce s kompjutorima, pa cu biti sto jasniji mogu. Odite na Control panel koji je u My computer, onda na Network connections. Sada, pogledajte gore gdje imate File, View, Favorites, itd. . Klik na Advanced, pa onda na Advanced settings. Sada samo podignete Hamachi pomocu zelene strelice desno od gornjeg prozorcica da bude na vrhu. I to je to, sada mozete igrati sve igrice preko lana i chatat sa Prvasima Smile.

P.S. Nekima se zna dogoditi da ne mogu vidjeti igre koje neko hosta, pa trebate napraviti sljedece. Odite na start meni, kliknite run i upisite: ping 127.0.0.1 .Onda upisite: ping i svoju adresu na hamachiju (pise vam kad udete u hamachi). Zatim opet upisite : ping i adresu onoga ko hosta. I na kraju samo pingajte tog covjeka na hamachiju (po defaultu samo dupli klik na ime te osobe). Ako i dalje imate problema, odite na :
http://logmeinwiki.com/wiki/Hamachi:Troubleshooting
Matija
Član u tami
Član u tami

Broj postova : 3

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Re: Igranje u LAN-u

Postaj  Matija on ned svi 03, 2009 10:46 pm

I zaboravih rec, kad stavite hamachi na vrh prozora, morate restartat komp.
Matija
Član u tami
Član u tami

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  zekton on ned svi 03, 2009 10:53 pm

Da se nadovezem za one koji imaju antivirus NOD 32. Svaki put kad pokrenete hamachi odite u doljnji desni kut ekrana i stisnite desni click na nod 32 ikonicu i izaberite Show network connection. Sada ce vam se otvoriti novi prozor u kome cete moci vidjeti svoje konekcije. Nadjite konekciju koja se zove Hamachi.exe. Odaberite ju s lijevim klikom i onda stisnite desni klik i odaberite: Temporarily allow communication for the process. I to je to. Spremni ste zaigrat :D.
zekton
Profesionalac
Profesionalac

Broj postova : 65

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Grgo on sub svi 09, 2009 7:05 pm

Imam hamachi već dugo i jedino što bi mogao igrati je LOTR:BFME2 samo što nitko nema original pa nemremo igrat(ja imam patch verziju za online multyplaer) a ja neću ponovo instalirat igru da bi se vratio na staro :D:

Forum Administrator
Grgo
Board Administrator
Board Administrator

Broj postova : 75

Korisnički profil http://www.youtube.com/GrgoCroatia

[Vrh] Go down

Postaj  Optimus on ned svi 10, 2009 12:07 am

Zas jednostavno ne instalirat xfire mislim da je bolji od hamachia. Moj xf: betames a uglavno igram cod4
Optimus
Turist
Turist

Broj postova : 22

Korisnički profil http://www.jailbreak.bloger.hr

[Vrh] Go down

Postaj  Matija on ned svi 10, 2009 2:05 pm

Sta se moze i prek Xfirea igrat u lan-u?
Matija
Član u tami
Član u tami

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  zekton on sri svi 13, 2009 11:01 am

lol nemres, postoje serveri koje xfire trazi za igrice poput cod 4 optimus ja sam te addal ja sam zekton pa ak os igrat Warcraft 3 : TFT ili cid 4 javi.
zekton
Profesionalac
Profesionalac

Broj postova : 65

Korisnički profil

[Vrh] Go down

Postaj  Sponsored content

Sponsored content

[Vrh] Go down

Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh]